Pronájem: Pozemek Kozojedy, Praha-východ

Přímý vlastník nabízí k pronájmu stavební pozemek v Kozojedech.

Velikost: 838 m2

Cena: 5 000 Kč/ měsíc

Adresa: Kozojedy, Praha-východ, (Jevany 4 km, Říčany 11km), GPS: 49°59'36.300"N, 14°48'56.472"E, Mapa, Spojovací ul.,

Sítě: elektřina, voda, kanalizace.

Kontakt: tel. 777 874 266

Celkový popis:

Pronájem krásného stavebního zasíťovaného pozemku 920/13 v Kozojedech u Říčan, 838m2 (4 km od Jevan). Prodejce je přímý majitel. Pozemek je v již částečně zastavěné oblasti Kozojed, v nové zástavbě, která plynule navazuje na původní. K pozemku je přivedená nová příjezdová cesta vč. chodníku a veřejného osvětlení. IS : na hranici pozemku je kaplička na elektřinu, na pozemek je přivedená obecní kanalizace a vodovod. Doprava : BUS 35min do Prahy - metro C Háje nebo BUS do Českého Brodu s přestupem na VLAK, který doveze do Prahy na Masarykovo nádraží. Autem 20km na okraj Prahy, 12km do Říčan, 10km do Českého Brodu, 4km do Kostelce nad Černými Lesy. Vesnice Kozojedy leží na území okresu Praha východ a náleží pod Středočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Říčany. Menší děti mají v obci k dispozici mateřskou školku. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště. V Kozojedech se nachází dva obchody se smíšeným zbožím, pohostinství a občerstvení u rybníka. Pro sportovní vyžití mají Kozojedy pěkné hřiště a tělocvičnu. Počet obyvatel je nyní 520, domů je 220, z nichž 49 slouží pouze k rekreačním účelům. V současné době je dokončena ČOV, tlaková kanalizace a vodovod. Na území této středně velké vesnice má hlášený trvalý pobyt kolem 630 obyvatel. V obci je 258 domů a staví se další. Celková katastrální plocha obce je 716 ha, z toho orná půda zabírá čtyřicet dva procent. Asi jedna třetina katastru obce je porostlá lesem. Pozemek je rovinatý o pravidelném tvaru. Klidné bydlení uprostřed lesů s dobrou dostupností do Prahy. Ušetříte za provizi pro RK, jsem přímým majitel!

 

V případě vážného zájmu o koupi tohoto pozemku volejte majiteli: 777 874 266.

 

Číslo pozemku 920/13:

 

Stránky: Obec Kozojedy 

PARTNERSKÝ  WEB:

 

Tygr-textil.cz

Outletový výprodej oblečení pro Brno a okolí je v Ořechově u Brna, kde se pro vás pouze 1x měsíčně otevřou brány dvou hal o celkové ploše 1400 m2.

Zboží za likvidační výprodejové ceny, kdy největší velkoobchod s textilem v ČR Adoco s.r.o. likviduje nové oblečení jako své nadzásoby!

Je to šance, jak slevy a levný textil vás překvapí, jak může být ještě levnější :)