Prodej bytu Slapy

 

Prodej bytu 1+kk 18 m²Slapy č.p. 266, okres Praha-západ   - 1 629 000 Kč 

 
APARTMÁN U VODY! Připravte se i vy letní sezónu a užijte si relax na Slapech. Možnost užívání do 48 h. od podpisu smlouvy!

Klid, luxus, prostor a příroda na dosah. Tím vším by se dal charakterizovat tento úžasný apartmán 1+kk (garsonka) v osobním vlastnictví s užitnou plochou 18 m2, který se nachází ve třetím podlaží nově revitalizovaného objektu u Slapské přehrady. Nemovitost leží 30 km jižně od Prahy, v obci Slapy, na poloostrově Ždáň, cca 200 m od písečné pláže, která se mírně svažuje do vody - ideální pro rodiny s malými dětmi, 180 m od známé Modré loděnice s jachtami, nádherná a klidná oblast bez velkokapacitních campů.

Vybavení bytu: velká dvojpostel, dva noční stolky, skříně, stůl, dřevěné obložení kolem postelí na míru, na podlaze koberec, nová koupelna se sprchovým koutem a WC. K bytu patří venkovní parkovací místo přímo před domem. Celý dům disponuje centrálním vytápěním a ohřevem vody. Komplet nové rozvody vody, elektřiny a odpadů.

K dispozici v přízemí: velká společenská místnost, která slouží jako bar pro případné oslavy, kolárna, místnost na paddleboardy. Na oploceném pozemku je k dispozici pro vlastníky apartmánů a jejich hosty venkovní hřiště a zahrada, kde se buduje ohniště, krb a posezení.

Možnost užívání apartmánu celoročně pro vlastní potřebu, nebo i na krátkodobé komerční pronajímání. Vhodná investice do budoucna s růstovým potenciálem. Možnost předat klíčů dříve (do 48 h. - po podpisu smlouvy a vkladu na katastr).

Ihned obyvatelné, možnost dokončení kuchyně dle vlastních představ, vysoké stropy – možnost vestavby palandy pro děti. Do této chvíle byl byt celoročně krátkodobě pronajímán na rekreaci a tak je i vybavený. Celý objekt je oplocen a má celoročního správce, který udržuje budovu a okolí.

Ždáň je vyhledávanou lokalitou Slapské přehrady a to nejen díky výborné dostupnosti z Prahy. Nalezneme zde travnatou pláž, kde je možnost zapůjčení lodí, šlapadel a člunů, přístaviště pro výlety parníkem apod. Dále je zde golfový resort Slapy (cca 1.5 km) s 18 jamkami, který patří k nejoblíbenějším v ČR, tenisové kurty (100 m), TEP Faktor v obci Chotilsko (10 km) - obdoba hry Pevnost Boyard, minigolf atd. Na protějším břehu je Aquacentrum Měřín (lodí 1 km, nebo autem 17 km), kde je 25m bazén, dětský bazén s mini skluzavkou, chrliče vody, vodní hřib, vířivka, tobogán, divoká řeka, solárium a solná jeskyně.

 Jachtklub Modrá loděnice (180 m) na břehu přehrady. Velmi oblíbená je v této lokalitě také cykloturistika a pěší turistika. V podzimních a jarních měsících je toto místo hojně navštěvované rybáři. V blízkosti je také lanová dráha, tobogán a vyhlídka na Slapech. Přes léto jsou u pláže dětská hudební odpoledne a večery s muzikou pro dospělé.

Při koupi ušetříte na poplatku za zprostředkování prodeje – jsme přímí majitelé. RK nevolat! Preferujeme financování bez hypotečního úvěru. Při rychlém jednání mírná sleva dle dohody.

Okolní obce Buš (3km) a Slapy (5km) napojeny na MHD s cílovou stanicí Nádraží Smíchov, dojezd MHD za 50 minut.

www.nemovitost-k-prodeji.cz

 

MAPA       FOTO       DETAILY

 

Video oblasti 1

Video oblasti 2

Video oblasti 3

Video oblasti 4

 

Fotogalerie: Prodej bytu Slapy